Representants 2016

    logo agrupacion
    Agrupació de Falles Sector 21 Quatre Carreres
    Jaime Hernica Dominguez
    President
    Jaime Hernica Domínguez
    Estos son els representants de cadascuna de les falles que formen l’Agrupació
    logo malilla
    Falla Carrera Malilla-Ingeniero Joaquín Benlloch
    Ana Page Mañes Joan Moreno Mañes
    Fallera Major Infantil President Infantil 
    Ana Page Mañes Joan Moreno Mañes
    Alba Jiménez Ramos José Antonio Pastor Barta
    Fallera Major President
    Alba Jiménez Ramos José Antonio Pastor Barta
    logo sedavi
    Falla Bressol del Moble-Sedaví
    Sara Ruiz Moraga Héctor Montejano Llácer
    Fallera Major Infantil President Infantil 
    Sara Ruiz Moraga Héctor Montejano Llácer
    Elena Ruiz Mocholí Fernando Hernica Domínguez
    Fallera Major President
    Elena Ruiz Mocholí Fernando Hernica Domínguez
    logo fonteta
    Falla La Fonteta
    Carmina Bayona Tomás Jose Javier Alonso Carbonell
    Fallera Major Infantil President Infantil 
    Carmina Bayona Tomás José Javier Alonso Carbonell
    Tamara Soler Sáez Juan Carlos Argente
    Fallera Major President
    Tamara Soler Sáez Juan Carlos Argente
    logo rubenvela
    Falla Rubén Vela-Doctor Waksman
    Sandra Balaguer Vives
    Fallera Major Infantil
    Sandra Balaguer Vives
    Saray Ortega Martínez José Ramón Barrios Canizares
    Fallera Major President
    Saray Ortega Martínez José Ramón Barrios Cañizares
    logo na robella
    Falla Ausiàs March-Na Robella
    María de la Concepción Picó
    Fallera Major Infantil
    María de la Concepción Picó
    Verónica Picó Dolz David Blasco Zahonero
    Fallera Major President
    Verónica Picó Dolz David Blasco Zahonero
    logo albinana
    Falla Carrera San Luis-Rafael Albiñana
    Fallera Major Infantil President Infantil
       
    Manuel Pina Seano
    Fallera Major President
       
    logo olta
    Falla Oltá-Juan Ramón Jiménez
    María Verdeguer Martínez Vicente Verdeguer Martínez
    Fallera Major Infantil President Infantil 
    María Verdeguer Martínez Vicente Verdeguer Martínez
    Marisa Martínez Mesas José Miguel de Pedro Ballester 
    Fallera Major President
    Marisa Martínez Mesas José Miguel de Pedro Ballester
    logo cabrera
    Falla Carrera Malilla-Isla Cabrera
    Aitana Roca Ibáñez Rafael Micó Guarnido
    Fallera Major Infantil President Infantil 
    Aitana Roca Ibáñez Rafael Micó Guarnido
    Jéssica Abel San Martín José Manuel Jordán Cervera
    Fallera Major President
    Jéssica Abel San Martín José Manuel Jordán Cervera
    logo villena
    Falla Ángel Villena-Pintor Sabater
    Laura Doñate García Juan Muñoz Soto
    Fallera Major Infantil President Infantil 
    Laura Doñate García Juan Muñoz Soto
    Lidia Hidalgo González Juan Carlos Requena Campos
    Fallera Major President
    Lidia Hidalgo González Juan Carlos Requena Campos
    logo garcialorca
    Falla García Lorca-Oltá
    Erika Martínez Cotillas
    Fallera Major Infantil
    Erika Martínez Cotillas
    María Vila Villaplana Joaquín Ramón Aspas Castelló
    Fallera Major President
    María Vila Villaplana Joaquín Ramón Aspas Castelló
    logo eslida
    Falla Pianista Martínez Carrasco-Eslida
    Lucía García Guillén
    Fallera Major Infantil
    Lucía García Guillén
    Pilar Vela Pascual Amparo Cervera Pérez
    Fallera Major President
    Pilar Vela Pascual Amparo Cervera Pérez
    logo plata
    Falla Avenida de la Plata-General Urrutia
    Lucía de la Poza Ruiz Hugo Alfaro Cerdán
    Fallera Major Infantil President Infantil 
    Lucía de la Poza Ruiz Hugo Alfaro Cerdán
    Pepa Verdeguer García José Antonio Arenas Sancho
    President President
    Pepa Verdeguer García José Antonio Arenas Sancho
    logo lozoya
    Falla Marqués de Lozoya-Poeta Cervera y Grifol
    Anna Chmykh Bilorusova Izan Soriano Estruch
    Fallera Major Infantil President Infantil 
    Anna Chmykh Bilorusova Izan Soriano Estruch
    Inés Peralta Bartual María Grau Sánchez
    Fallera Major President
    Inés Peralta Bartual María Grau Sánchez
    logo huerto
    Falla Huerto San Valero-Avenida de la Plata
    Rosa Castañeda Quiroga
    Fallera Major Infantil
    Rosa Castañeda Quiroga
    María Jesús Ramírez López Bernardo Menor Gálvez
    Fallera Major President
    María Jesús Ramírez López Bernardo Menor Gálvez
    logo zapadores
    Falla Zapadores-Vicente Lleó
    Clara María Parejo Pérez José Francisco Parejo Pérez
    Fallera Major Infantil President Infantil 
    Clara María Parejo Pérez José Francisco Parejo Pérez
    Estefanía Arjona Monio Rubén Ramo Martínez
    Fallera Major President
    Estefanía Arjona Monio Rubén Ramo Martínez
    logo mariola
    Falla Luis Oliag-Mariola-Granada
    Diana Wei Luzón Señalada Hugo Díaz Melus
    Fallera Major Infantil President Infantil 
    Diana Wei Luzón Señalada Hugo Díaz Melus
    Llanos Izquierdo Giménez Rafael Soria Domínguez
    Fallera Major President
    Llanos Izquierdo Giménez Rafael Soria Domínguez
    logo obispo
    Falla Obispo Jaime Pérez-Luis Oliag
    Lucía Belinchón Martín Luis Belinchón Martínez
    Fallera Major Infantil President Infantil 
    Lucía Belinchón Martín Luis Belinchón Martínez
       
    Fallera Major President
       
    logo monteolivete
    Falla Monteolivete
    María González Ferrando Pau Llibrer
    Fallera Major Infantil President Infantil 
    María González Ferrando Pau Llibrer García
    Mª Dolores Peydró Hernández Vicente Soler Fernández
    Fallera Major President
    Mª Dolores Peydró Hernández Vicente Soler Fernández
    logo waksman
    Falla Carrera San Luis-Doctor Waksman
    Mar Tárrega Piquer Pablo López Ballester
    Fallera Major Infantil President Infantil 
    Mar Tárrega Piquer Pablo López Ballester
    Verónica Portillo López Carlos Tuset Boada
    Fallera Major President
    Verónica Portillo López Carlos Tuset Boada
    © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

    Please publish modules in offcanvas position.